Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Téli berek c. olvasónaplóhoz...

A Téli berek c. olvasónaplóhoz kéne 1. Tutajos apjának mi volt a véleménye a rádió használatról? 2. Mit tanult milyen érdekességeket tapasztalt Bütyök a gazdaságban? 3.12 költői kép a regényből 4. Mik a téli berek szabályai?

Figyelt kérdés
(Létszives ne wikipédia linket küldjetek mert ott már megnéztem, és ezekre nem volt ott a válasz)

2017. nov. 12. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az olvasónapló írásához olvasd el a regényt, minden kérdésre választ kapsz!

A lustaságod miatt rávennél másokat a munkára? Fizesd meg, talán lesz, aki rád áldozza a vasárnapját.

2017. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pedig ez még egy jó könyv is , és ifjúsági regény.. nem tudom miért nm lehet ezt elolvasni.

A Kőszívűben tényleg vannak nehezebb részek , de ezzel mi a baj? 2-3 nap alatt megvan laza tempóban

2017. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen megírom a házi feladatod.

Mivel én is utálok olvasónaplót írni, ezért 27 eFt + ÁFA.

+25% rossz kategóriaválasztás miatt.

2017. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!