Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezzel...

Mi a véleményetek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Idén nyáron érettségiztem és azóta se találtam munkát pedig nem tartom magamat egy unintelligens, modortalan embernek és nem is olyan munkákat pályáztam meg amihez akkora tudás kellene hogy az enyém ne lenne elég, vagy nem lehetne beletanulni az adott munkába. Annyi a hibám talán hogy nem vagyok nagyszájú, de ha kell akkor tudok beszélni. Ismerek olyan embert is aki 2 diplomával is takarítóként dolgozik. Így soha az életbe nem tudom magamat képezni és tapasztalatot szerezni sem tudok ha így állnak hozzá a dolgokhoz. Szerintetek miért van az hogy érettségivel sehova sem vesznek fel és minden egyes munkához több éves tapasztalat és végzettség kell? Nektek érettségi után mennyi időbe telt mire felvettek egy normális helyre? Ez csak a szerencsén múlik?

2017. nov. 13. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen, javarészt a szerencsén is meg a kapcsolatokon is.Megértem a helyzetedte ,mert pillnatnyilag én is munkát keresek,és hiába küldözgetem az önéletrajzot,keresgélek folymatosna egy beragadt állapotban vagyok ezen a téren.De ne add fel a keresést,biztosan találsz munkát.Ezt tapasztalatból mondom,mert voltam már ilyen helyzetben azelőtt és akkor lett munkám.Az is lehet a sors valami jobbat tartogat számoddra.Más magyarázatot nem tudok.Kitartás és keress tovább,még akkor is ha nem látod,hogy előre mozdulnának a dolgok-Általában a legváratlanabb helyről jön a megoldás.Kivánom,hogy mielőbb találj munkát.
2017. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!