Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 0660221614 telefonszámról...

Kelemen Kabátban kérdése:

0660221614 telefonszámról zaklatnak, holott nem létezik 60-as körzetszám. Mi lehet mögötte, ki tudja?

Figyelt kérdés
Ki tapasztalt hasonló csalási kísérletet? Visszahívhatatlan, az automata szerint nem létező számról 60-as körzetszámból hívogatnak.Egyszer aztán felvettem, és egy női hang próbált szóval tartani egy teljesen valótlan, és felháborító történettel ami egyértelmű hogy kitaláció,és csak szóval akar tartani.Azt találta ki hogy az autóján hagytam ezt a tel. számomat, hogy elismertem hogy én törtem össze az autóját..Nem akarta abbahagyni,egyre agresszivabb lett, és telefonos csalástól tartva letettem kb 20mp. alatt. Ilyenkor állítólag más telefonokat tölthet fel az enyémről némi trükkel, vagy hasonlók?Mindenesetre elküldtem a jó anyjába viszonylag hamar.Valakinek hasonló tapasztalata? Köszi.

#átverés #lehúzás #internetes csalás #telefonos csalás #nem létező körzetszám #60-as körzetszám
2017. nov. 15. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2017. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Minket ma hívott, egyszer a 60-as számmal hogy összetörtük az autóját, ott hagytuk a számunkat a szélvédőjén, de semmi kérdésre nem válaszolt, lecsapta a telefont, aztán pár perc múlva ugyanaz a női hang, szám nélkül, gyorshajtás miatt, hogy lakott területen belül 55 helyett 105-tel mentünk. Letettük a telefont, nem hallgattuk tovább...
2017. nov. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Telefonra letölthető android alkalmazással lehet megcsinálni.Ilyen unatkozó barmoknak hogy szívassa az ismerősét, mmíg várja asegíjt otthon.
2017. nov. 16. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!