Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen szánalmas az...

Miért ilyen szánalmas az extreme digital?

Figyelt kérdés
Oda írják egy tvre hogy full hd és ha máshol rákeresel meg írják h hd ready(arukereso pl.) meg azt írják 90ezerről 60és alapból is 60 mindenhol...szégyen
2017. nov. 16. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a marketing és az elírási jog világában!
2017. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Többször előfordult, hogy a közeli városban levő üzletükben készleten levőnek mutattak valamit, de a boltban azt mondták, hogy nincs. Mikor mondtam, hogy indulás előtt megnéztem otthon a készletet, azt válaszolták, hogy bizonyára elkelt aközben, míg odaértem.

Legközelebb kölcsönkért okostelefonnal mentem, és mutattam, hogy íme, most is van készleten. Azt mondták, hogy biztosan az érkezésem előtt adták el, a honlapon az adatokat csak nap végén módosítják.

Legközelebb kölcsönkért okostelefonnal mentem, nyitásra. Akkor sem volt, amit venni akartam, készleten látszott, de az előző magyarázkodások már nem voltak használhatók. Hát, nem értették, hogyan lehet. Bizonyára vannak néha hibák.

Nekem háromból háromszor volt. Nos, peches vagyok, erről nem tehetnek.


Több mint egy hónapja rendeltem tőlük 3 összetartozó terméket, pick-pack pontra. (Szerszám és tartozékai, amelyek csak együtt használhatók, de külön-külön is kaphatók.)

Önmagában a szerszám nem használható, az volt raktáron, a használatához szükséges termékek rendelésre beszerezhetőnek voltak jelölve.

Azóta, 8 naponta küldenek egy e-mailt, hogy a rendelt termékek közül egy vagy több nem a választott átvételi mód szerinti raktárban (???) található. És tájékoztatnak arról is, hogy rendelésem aktuális állapotáról tájékozódhatom a fiókomba belépés után. Nézegessem ott is, hogy sehol sincs?

Az oldalon található tájékoztató szerint, rendelésre beszerzendő áru beszerzése 1-2 hetet is igénybe vehet. (Azt nem írják, hogy hányszor 1-2 hetet. Bocs’!)

Az ügyfélszolgálat gyakorlatilag elérhetetlen, ráadásul mit mondhatnának?


Máshonnan is rendelhető volt, de azért nem másokat választottam, mert a többi helyen nem volt pick-pack pontra szállítási lehetőség; a házhoz szállítás átvétele nehezen megoldható.

3 hét várakozás után mégis máshonnan rendeltem, egyik délután, rá két napra, délelőtt már nálam is volt minden, amit rendeltem.


Még ilyet nem csináltam – igaz, nem is volt még ilyen helyzet -, de eldöntöttem, tisztességtelenségüket tisztességtelenséggel viszonzom. Nem mondom le a rendelést, szállítsák csak ki a pick-pack pontra, nem fogom átvenni. Legfeljebb, ha emiatt nem fogadnak el tőlem több rendelést, elviselem. Be lenne biztosítva, hogy ne csinálhassak hülyeséget.

Persze, lehet, hogy a kitolás nem sikerül, mert sohasem fogják kiszállítani.

2017. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi a helyzet a TV-kkel, és eddig csak mobilt meg kábel meg számológépet rendeltem tőlük, és mindig 3 napon belül megkaptam mindent, ráadásul mindig olcsóbban, mint amennyiért máshol árulták. Lehet, hogy csak én fogtam ki szerencsés időpontot.


Én azt nem értem, hogy miért olyan bunkók az üzletben az eladók, főleg a Móriczon. A kis húszéves gyerek, velem egyidős, leszerencsétlenez, mert nem húzok sorszámot a rendelés átvételéhez, ami úgy el volt dugva a sarokba, hogy azt se láttam, hogy van olyan náluk (meg eleve, más üzletükben nincs, szóval nem is gondoltam, hogy kéne). Meg egyébként is egyedül voltam bent éppen. A Blahánál viszont normálisak, még az az idős néni is. Bár fene se tudja, hogy még ők vannak-e ott, utoljára egy éve jártam bent. De amúgy semmi bajom nem volt ezen kívül velük.


Bár egy dolog nekem is furcsa, egy sima átlátszó szilikon telefontokért, vagy egy egyszínű, bőr kinyithatósért is 10-20 ezret elkérnek, amit eBay-en 500-2000 forint között megrendelek Ausztráliából meg az USA-ból, és nagyon jó minőségben, ráadásul ingyen szállítással. Ha valami, akkor ez nagyon túl van árazva náluk.

2017. dec. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FerenczyErvin válasza:

Egy ideje nem jó az Edigital.

Olvasd el, hogy jártak ott többen is:

[link]

2018. dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!