Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak nálunk a cigányok...

Miért vannak nálunk a cigányok ha nem is csinálnak semmit?

Figyelt kérdés

Már elegem van abból, hogy nálunk élnek a cigányok és csak élősködnek. A 90%-a nem is csinál semmi hasznot, az ország csak el*assza rájuk a pénzt és semmi hála. Ráadásul még ki is rabolnak, megfenyegetnek, megtámadnak meg ilyenek. Nemhogy örülnének, hogy kevesen verik szét őket. Azért szülik már 12-23 évesen a kölykeiket, hogy kapják a pénzt és elmenjenek a kocsmába, inkább költhetnék a házukra meg tisztálkodószerekre. Miért kell őket egyáltalán annyira megvédeni? Mit tettek ők az országért?

Jó tudom, hogy vannak olyanok akik tényleg nem tehetnek róla, hogy olyan sorsuk van amilyen, de legalább némelyiken látszik, hogy igyekszik. Tudom, hogy vannak a cigányokhoz hasonló magyarok de akkor is. Én nem akarok itt senkit megsérteni és nem vagyok fajgyűlölő vagy valami, de azért igazán tehetnének valamit ha már velünk élnek...

Miért élnek nálunk ha nem is csinálnak semmit?

13/L


Tudom még kis taknyos vagyok, mit értek ehhez? De hát nekem is van véleményem...és én is látom, hogy mi történik körülöttem.


2010. máj. 31. 19:25
1 2
 11/12 anonim válasza:

"Csak az a gáz, hogy lassan elfelejtik, hogy ez MAGYARország és nem cigányország..."


Egyenlőre..de ha ilyen mértékben szaporodnak, akkor pár generáció és cigányország leszünk. Vannak olyan megyék az ország keleti részén (pl Borsod) ahol az óvodákban és az iskolák alsó tagozatában már most is többségben vannak a cigánygyerekek.

2010. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Borsodi vagyok. Ahol mi lakunk (Szerencs) már tele van cigánnyal :S a boltokat szétlopkodják, a kis 9 éves cigány gyereknek érintőképernyős telefon meg minden ilyen cucc...unokatesóm mesélte, hogy egyszer a Penny előtt egy cigány rohan ki a boltból, hogy "loptam egy sampont" meg ellopják a chipset meg ilyeneket. Itt már majdnem minden 2. ember cigány...
2010. jún. 3. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!