Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak nálunk a cigányok...

Miért vannak nálunk a cigányok ha nem is csinálnak semmit?

Figyelt kérdés

Már elegem van abból, hogy nálunk élnek a cigányok és csak élősködnek. A 90%-a nem is csinál semmi hasznot, az ország csak el*assza rájuk a pénzt és semmi hála. Ráadásul még ki is rabolnak, megfenyegetnek, megtámadnak meg ilyenek. Nemhogy örülnének, hogy kevesen verik szét őket. Azért szülik már 12-23 évesen a kölykeiket, hogy kapják a pénzt és elmenjenek a kocsmába, inkább költhetnék a házukra meg tisztálkodószerekre. Miért kell őket egyáltalán annyira megvédeni? Mit tettek ők az országért?

Jó tudom, hogy vannak olyanok akik tényleg nem tehetnek róla, hogy olyan sorsuk van amilyen, de legalább némelyiken látszik, hogy igyekszik. Tudom, hogy vannak a cigányokhoz hasonló magyarok de akkor is. Én nem akarok itt senkit megsérteni és nem vagyok fajgyűlölő vagy valami, de azért igazán tehetnének valamit ha már velünk élnek...

Miért élnek nálunk ha nem is csinálnak semmit?

13/L


Tudom még kis taknyos vagyok, mit értek ehhez? De hát nekem is van véleményem...és én is látom, hogy mi történik körülöttem.


2010. máj. 31. 19:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*12-13
2010. máj. 31. 19:25
 2/12 anonim ***** válasza:

"Miért élnek nálunk ha nem is csinálnak semmit?"


Hát mert ide születtek! Gondolod, hogy import útján szerezzük be őket? :)

2010. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Bolondok lennének elmenni,mikor itt az állam mindent meg ad nekik.Még neked mindenért meg kell dolgoznod.
2010. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És nem is érzik magukat hülyén? Én tuti hülyén érezném így magam, hogy nem csinálok semmit és csak kapom a pénzt a semmiért ráadásul nincs is munkahelyem.
2010. máj. 31. 19:33
 5/12 anonim ***** válasza:
ezekből már régen kiveszett minden emberség...
2010. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó a meglátásod, igazad van. Igazából én sem értem miért nem csinálnak semmit. Sőt azt sem értem, hogy a politikusok miért nem nézik meg, hogy mit csinálnak és tesznek ellenük...
2010. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jajj...
2010. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na, ezért kell ide a Jobbik. Ami az ő programjukban le van írva erről a cigánykérdésről (nem kevés oldalon; bár van benne olyan, ami csak közvetett úton kapcsolódik a cigányokhoz, pl. a börtönök szigorítása), az erre tökéletes megoldás lenne. Családi pótlék csak két gyerekre járna, a többire adókedvezmény formájában - így csak az kapna családi pótlékot a harmadik utáni gyerekeire, aki dolgozik is. A börtönök (méltán nevezhetnénk őket wellnesshoteleknek is) szigorítása, azért, hogy a bűnöző a börtönben tényleg bűnhődjön, és ezzel a börtön esetleg elérhesse eredeti célját: hogy rábírja a bűnözőt arra, hogy miután szabadul, ne folytassa ott, ahol az ítélet miatt kénytelen volt abbahagyni. A segélyek szociális kártyán való utalása, hogy a segély ne cigire, piára és játékgépre menjen el.

Ezek bizony mind-mind szélsőséges, fasiszta, rasszista, trappista, masiniszta, obersturmführer dolgok. Te is az vagy, ne is tagadd. Lehet, hogy te nem érzed magad nácinak meg fajgyűlölőnek, de ha ezt nem név nélkül nyilatkozod az interneten, hanem egy népesebb társaság előtt arccal, simán lenáciznak. Mindenesetre csodálatos, hogy 13 évesen (és lány létedre, de ezt a férfisoviniszta megjegyzést csak zárójelben ejtem meg) már így meglátod a dolgok magvát. Még néhány év, és a valódi liberalizmus úttörője lehetsz - ahol bizony valóban mindenki egyenlő, és nincsenek az egyenlőknél egyenlőbbek.

2010. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Jó kérdés. De amíg itt ilyen törvények lesznek hogy a "pozitív diszkrimináció" nevében az eu is csak a cigányok ingyen lakáscseréjét a "gettófelszámolást szegregáció megszüntetését" támogatja, amíg elnézik nekik a "megélhetési bűnözést", vagy azt hogy ők "védendő fogyasztók" ezért ha nem fizetik a számláikat akkor sem kapcsolják ki náluk a gázt zárják el a vizet (ez persze a mi számláinkban jelentkezik "elosztói veszteség díjként") amíg a szaporodásból (családi pótlékból, családi szociális segélyből) való megélhetés társadalmilag elfogadott, és amíg rasszizmussal vádolnak mindenkit aki ezek ellen fel meri emelni a szavát addig ez így is marad.
2010. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak az a gáz, hogy lassan elfelejtik, hogy ez MAGYARország és nem cigányország...
2010. jún. 3. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!