Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincs magyar felirattal...

Rfzdh kérdése:

Miért nincs magyar felirattal az anime amikor már 1 hete ki kellett volna jöjjön?

Figyelt kérdés
Van egy anime amit szeretek a Ballroom e Youkoso aminek november 4.-én lett feltöltve a 17.része (ez is egy héttel később mint az angol feliratos). Vártam egy hét múlva megnéztem ki jött-e az új rész de semmi, azóta minden nap nézem és hiába van kint angol felirattal az anime már 4.-e óta nem fordítják le.

2017. nov. 17. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

A fordítás önkéntes munka, hobbi amibe az ember a saját tudását és idejét áldozza. Ha bármi közbejön a fordítónak (nincs rá ideje például) akkor csúszik az egész. Vagy megtanulsz angolul vagy kénytelen vagy türelmesen kivárni a fordítást.

Olyan nincs, hogy "ki kellett volna jöjjön", mivel a fordító nem rabszolga, még csak pénzt sem kap azért amit csinál, így nem tartozik senkinek semmilyen elszámolni valóval. Ha tud/akar határidőt tartani akkor rendszeresen jön a felirat, ha nem akkor sajnos nem.

2017. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fordító nem ebből él hanem a munkájából? Esetleg van családja, élete és nem csak abból áll hogy egyből fordítani kezdjen? Ő is lehet beteg, neki is lehetnek gondjai. Nem szeretem az olyan kifejezéseket hogy "ki kellett volna jöjjön" Mert követelőzésnek tűnik. Pedig ezek az emberek köszönetet érdemelnek az olyanoktól mint én (pocsék az angolom) nem számonkérést.
2017. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
True. Tessék türelmesen várni a feliratra, vagy megnézni a részt angolul - egy jóféle szótár igazán jó bharát tud lenni. c;
2017. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Trevor. ***** válasza:
Ha tudsz angolul, akkor szezonosnál szerintem ne várd meg a magyart. Angol felirat fix időben jön ki, nem szokott késni (főleg ha több csapat is fordítja). Meg egy slice of lifehoz nem kell fullos angoltudás, néhány ismeretlen szóhoz elég a Google fordító.
2017. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!