Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ennek...

Szerintetek lehet ennek bármiféle jelentőséget biztosítani?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy nem mindegy hogy valaki felülről lefelé vagy fordítva néz végig rajtunk. Utóbbi a pozitívabb ha minden igaz. Nem gondolom, hogy nagy különbség lenne a két verzió között, de miután ezt olvastam kíváncsi lettem. Szerintetek?
2017. nov. 17. 22:30
 1/4 A kérdező kommentje:
*tulajdonítani
2017. nov. 17. 23:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam feltűnően végigmérni az embereket, főleg ha éppen beszélgetünk is és látja. :D Szerintem se felülről lefelé, se fordítva nem túl udvarias végigmérni valakit, miközben ő mondjuk a szemünkbe néz. Vagyis nézne. :D

Ha meg valaki így próbál udvarolni, az úgyis oda néz először, ahol a legszebb rész van... :D

2017. nov. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ez nem beszélgetés közben történt, belépett az üzletbe és ott támaszkodtam a kasszánál, nagyon gyorsan mért végig, és ahogy látta h észrevettem köszönt. Egyébként kollégák vagyunk
2017. nov. 18. 18:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Am köszi a választ :D
2017. nov. 18. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!