Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt rosszindulatból mondják?

Ezt rosszindulatból mondják?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy rengeteg ember a vörös hajszínemmel azonosít, ami kissé már kezd idegesíteni. Ha valaki nem tudja a nevemet, akkor sokszor csak annyit mond, hogy: "Az a vöröske". Én értem, hogy ez nem éppen egy hétköznapi hajszín, de soha nem tudom eldönteni, hogy ezeket a megjegyzéseket rosszindulatból mondják-e rám. Ezen kívül még vannak bőven jelzők, amikkel az évek során illettek, de azokat inkább nem írnám le. Ekkora baj, hogy ilyen a hajszínem? :D

2017. nov. 18. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha a végén nem lett volna ott az a szmájli, azt hittem volna, hogy komolyan érdekel. Így viszont humorosnak veszem a kérdésedet, és úgy is válaszolok, Vöröske: örülj, hogy nem kispötsűnek hívnak.
2017. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Attól még komolyan érdekel, hogy ott van egy röhögős szmájli. Ezt inkább számonkérően írtam oda, mert már olyan nevetséges. Ez a gond az internettel... Sokkal nehezebb kifejezni magunkat, mint személyesen.
2017. nov. 18. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Tudom, hogy offtopik, de kérdeztél, így visszakérdezek: mi a gond a stílusommal? Jó, nem vagyok egy Kazinczy, de szerintem kulturáltan, személyeskedés nélkül, tényszerűen írok neked. Mi a sértegetés abban, amit írtam? Tán magázzalak?


És már ne haragudj, de ha a mondandód végére röhögő szmájlit teszel, akkor honnan az ördögből kéne nekünk tudni, hogy nem viccelsz?

2017. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az általánosítást szerintem joggal lehet személyeskedésnek venni. Úgy fogalmaztál, mintha én is össze-vissza írogatnám a szmájlikat, pedig ez nem igaz. Nem ismersz. Azzal, hogy megismételted a válaszomat, pedig egyfajta gúnyosságot sugároztál, amit nem tudok hova tenni, hiszen nem adtam rá okot. Nem rosszindulatból jegyeztem meg azt, hogy az interneten nem lehet magunkat kifejezni. Ez egy tény. Én mindössze egy kérdést tettem fel, majd normálisan reagáltam a válaszodra, erre te jössz, és elkezdesz kötekedni. Felesleges, jelentéktelen dolgok miatt én nem fogok leállni vitatkozni. De, hogy válaszoljak is: Talán normálisan kéne érdeklődni, hogy mit akartam kifejezni azzal a hangulatjellel, ha annyira nem érted. Nem sok energia.
2017. nov. 18. 22:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Illetve két kérdést, de ez teljesen jelentéktelen.
2017. nov. 18. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen vörös, ha természetes, vagy ahhoz közeli, akkor ok, de ha olyan, hogy a napba lehet nézni a hajadra nem, akkor az Ön készülékében van a hiba.
2017. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Természetes vörös.
2017. nov. 20. 18:07
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ezt nem rosszindulatból mondjàk én is már hallottam olyat hogy az egyik ember tudta a másik ember nevét de mégsem a keresztnevén szólitotta hanem a vezetéknevén. Amúgy is nem minden embernek vörös a haja!
2017. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!