Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor ki is Sub-Zero az...

Most akkor ki is Sub-Zero az MK sorozatban?

Figyelt kérdés
Rég óta játszom a Mortal Kombat játékkal kezdve a 4. részével de kb fél éve játszok a 10.-el. Kb2 napja így gondolkoztam rajta a story mod kijátszása után, hogy amúgy mi ennek a története? Nem tudok angolul sajnos és a story mod-ot messziről kerültem az MK-ban mindig de most elkezdett érdekelni a dolog. Nézegettem videókat, "leírásokat" külömböző oldalakon és nagyjából megértettem. DE. Pont a kedvenc karakteremet név szerint Sub-Zero-t nem. Pl: van a karakter Sub-zero, de a story mod-ban meg nagymesterként van, azonban a mobilos verzióban van külön Lin Kuei is, akinek a képessége megegyezik Sub-éval szóval nem értem. Esetleg rokoni kapcsolatban vannak egymással? De a Lin Kuei egy klán az MKX-ben. Ja, és honnét jön a robot Sub-Zero?? Valaki fejtse ki bővebben legyen oly kedves!
2017. nov. 18. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Sub-Zero Rossz és gonosz. És Skorpió az ellensége
2022. nov. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!