Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » BMW 535d-m van. A kulcsot...

BMW 535d-m van. A kulcsot szétszedtem és néha amikor indítani szeretnék a műszerfalon bejön egy logó amely 1 kulcsot ábrázol ami át van húzva. Én az Immobileiserre gondolok, hogy nem adja a jelet, újra kellene taníttatnom a kulcsot?

Figyelt kérdés

Pót kulcsom nincs. Az akkummulátor lemerülésével kezdődőt mert rajta hagytam a világítást majd feltöltöttem visszatettem de semmi majd vettem új aksit, de akkor sem.

Amikor indítani szeretnék nem történik semmi sem, sem a műszerfalon sehol sem. Ezt követően szedtem szét a kulcsot és irta ki a kulcs hibát.



2017. nov. 21. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A kulcs elektronikája két részből áll. Ez egyik egy elem táplálta áramkör, ez végzi a nyitást, zárást. A másik az immobilizer rész, ez egy passzív elem, nincs köze a kulcs más részéhez. Általában egy apró, fekete műanyag kocka vagy téglatest, a kulcs valamelyik sarkába van beleszorítva vagy beleragasztva. Ennek a belsejében van az a pici áramkör, amelyik válaszol a kocsi kérésére. Ha nem kap választ, akkor tilt le. Nem kell tanítani, és nem is lehet. Szerintem szétszedéskor kiejtetted ezt a rész és nincs a kulcsházban. Keresd meg.
2017. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha nincs meg akkor mi a teendő?
2017. nov. 22. 10:57
 3/4 A kérdező kommentje:
ki lehet köttetni?
2017. nov. 22. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyankor szakszervizhez kell fordulni. Ott szerintem megoldják, de csillió forintért.
2017. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!