Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti rendeltetek már a Wish-ről?...

Ti rendeltetek már a Wish-ről? És ha igen akkor kb mennyi idő alatt jött meg, és például egy pulcsinak jó az anyaga? Érdemes onnan rendelni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 21. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

11 oldalnyi, kb 440 Wish-es kérdést olvashatsz aminek legalább a fele arról szól hogy megbízható-e, megéri-e, milyen a szállítás, milyenek a ruhák. Itt simán választ kaptál volna ezekben, csak a jobb felső sarokba kellett volna a "wish" szót írni kérdés előtt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=wish&katego..

2017. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hétangyal válasza:
Én többször rendeltem. Nem egy alkalommal vissza kellett kérnem a termék árát, mert nem érkezett meg a termék hónapok múlva sem. Kiszámíthatatlan mennyi idő alatt érkezik meg, van hogy két hét, de lehet több hónap is. A ruházattal kapcsolatban a személyes tapasztalatom az, hogy hiába néztem a méretezést, kisebb volt "érőben" a pulcsi. Az anyaga sem mindig azonos a meghirdetettel. Igazából lutri az egész.
2017. nov. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!