Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felhívtam a fogorvosok mert...

Felhívtam a fogorvosok mert szakadtak takarni az időpontom, de ő mondta hívjam hétfőn fel. De engem hívtam mert csak ráérek. Szerintetek be vagyok még írva?

Figyelt kérdés
Mehetek? Mit mondjak? Hogy miért nem hívtam? Mert a szüleim mondták hogy nem kell..

2017. nov. 29. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy zagyvaság amit írtál
2017. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Öcsi, olvasd már el a kérdésedet, aztán szégyelld el magad, hogy ennyire igénytelen vagy. Utána próbálkozz meg újból megfogalmazni, hátha érthetőbbre sikerül.
2017. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen de nem mert csak.
2017. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Rátrumkoltam a fogvorosnak és atz mondatta hoyg nem már beszéltek sem tudja fogadót hívhatja. Remélem jól...Mi van???😂
2017. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A telefon kijavitja és nem néztem át😂😂😂 amúgy azt akartam írni hogy fogorvosnál volt időpontom de penteken felhívtam hogy atrakjuk hétfőre mert temetésre kellett volna menni az nap(ma), de mondta majd hetfon hívjam fel majd ezzel kapcsolatban. Csak hát elfelejtettem, mivel temetésen voltunk hétfőn mert előrébb hozták. Ezért nem tudtam hívni, szüleim még mondtak ne hívjam fel már úgy is meg van az időpontom.

És a kérdésem az lett volna, hogy meg van-e meg az idopontom.

De hát vissza olvastam mit írtam, tök tre🤣 csak kijavítja a teló, és mindig nézni kell hogy mire...nem tudom kikapcsolni, hogy ne csinálja... Ezen valaki tudd segíteni?😂🤔 Ja és be voltam írva, szóval elvállalt még és kevesebbért is mint amennyit mondott.🤗

2017. nov. 29. 19:24
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért ment a zöld jel mindenkinek 😄😘 mert igazgatók van, össze vissza "írtam" le😫 utolsó válaszoló: legalább poenosan fogod fel😅
2017. nov. 29. 19:27
 7/12 A kérdező kommentje:

Ezt is hülyén írtam le amúgy...

Következő hétfőre akartam atrakatni, a mai időpontom*

2017. nov. 29. 19:29
 8/12 A kérdező kommentje:

Na hát... Szóval😂 következő hétfőre akartam atrakatni a mai idopontom, de hétfőn(ez a hét) kellett volna hívni.(csak temetés miatt nem tudtam)

Értitek?🤣🤣

2017. nov. 29. 19:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Lényégében dolog azt hogy hétfőre tuti fogorvos is mondta, hogy ha így lehet azt megbeszélte akkor nem tudni
2017. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
😂😂😂😍😍 tok jo fejek vagytok🤣 legalább végre tudok nevetni is😂😂 ment a zold👍
2017. nov. 29. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!