Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom, hogy fura kérdés, de...

Tudom, hogy fura kérdés, de az normális, hogy egy 155 cm magas,12 éves,60 kg-os fiú teljesen simán cipel több 10 méteren keresztül egy 12 éves,145 cm magas,45 kg-os fiút?

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 09:37
 1/4 anonim válasza:

Siman!


72 kilosan a 110 kilos apammal a nyakamban szaladgaltam amikor jaszkarizni akartam :)

2017. dec. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
jaszkarizas = vaganykodas, erofitogtatas
2017. dec. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális. Csak kondíció kérdése az egész. Van olyan, hogy feleségcipelő verseny, ott 70-80 kilós emberek futnak(!) a nyakukban lévő 60-70 kilós feleségükkel. Nézzél háborús filmeket, ott a katonák elszaladnak a vállukon lévő 80-90 kilós bajtársukkal + teljes menetfelszerelés mindkettőjükön.
2017. dec. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt azért megnézném, hogy a hasonló súlyú cementes zsákot is feltennéd-e a földről a hátadra... Vagy egy magatehetetlenül földön fekvő társadat. Hátán az ember valóban sokat bír, feltenni oda nehéz.
2017. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!