Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha én egy versenyen nyerek...

Ha én egy versenyen nyerek bármit is és azt eladom azért járhat valamiféle büntetés?

Figyelt kérdés
Tuti hogy nem jó kategória ez de mindegy. Lehet hogy hülye kérdés de lehetőleg komoly válaszokat szeretnék.

2017. dec. 2. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A választ megtalálod a versenykiírásban.
2017. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sosem láttam még olyat, hogy erre korlátozás vonatkozott volna, persze lehet a nyeremény nem átruházható, névre szóló belépő, ilyesmi. Nézd meg a versenykiírást, ha abban nem írnak erről, akkor nem lesz semmi gond.
2017. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Én sosem láttam még olyat, hogy erre korlátozás vonatkozott volna, persze lehet a nyeremény nem átruházható"


Nem érzel némi ellentmondást ebben a mondatban? :)

2017. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nekünk erről a versenyről csak suliba szóltak de neten neg nem láttam versenykiírást.
2017. dec. 3. 07:51
 5/5 anonim ***** válasza:

"Én sosem láttam még olyat, hogy erre korlátozás vonatkozott volna, persze lehet a nyeremény nem átruházható"


"Nem érzel némi ellentmondást ebben a mondatban? :)"


A korlátozást a tiltásra értettem, a nem átruházhatóra pedig írtam is példát, de részletezem, ha nem volt érthető: ha adnak egy belépőt valamilyen szakkiállításra ami a saját nevemre szól, akkor persze odaadhatom a papírt, akinek akarom, csak nem fog tudni bemenni vele. Bár nem tilos másnak eladni, nem büntetnének meg a kísérletért, nyilván nem fog menni, hiszen nem tudja más felhasználni a nyereményt ebben az esetben.

2017. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!