Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a 15 éves fiú...

Mit vegyek a 15 éves fiú osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Az osztályban mindenki kihúzott egy nevet, és én az egyik osztálytársamat húztam, aki mellesleg egy jó barátom, viszont fogalmam sincs, hogy mit vegyek neki, mert ilyen téma sose jött fel. Egy másik osztálytrsam megkérdezte tőle hogy mit szeretne, és azt mondta hogy valami emlékezeteset. Nem szeretnék neki sok édességet venni, max egy mogyorós Milka, meg szaloncukor. 2000-2500 Ft-ért szeretnék neki ajándékot venni. Amiket biztos hogy nem veszek:playboy és hasonló újságokat, sem piát, nem készítek házilag ajándékot (azt már nem értékelné), sem pedig ilyen általános ajándékot (hógömb...stb), mert tényleg valami emlékezeteset szeretnék.

2017. dec. 3. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudod te jól, hogy mit akarhat... 😅
2017. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jah tudja ő de ha fiú a kérdező akkor ő nemtudja megadni 😃 Amúgy én örülnék egy bögrének is rajta egy kèppel ami kötődik hozzá vagy kedvenc mondatommal. Ez az ajándék emlékezetes és szerintem nem is olyan drága.
2017. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!