Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fűnek milyenek lehetnek a...

A fűnek milyenek lehetnek a legsúlyosabb hatásai, és milyen az amikor az ember "besokal"?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
max hánysz egyet és kb 1-2 óra elteltével már jól is vagy:D
2010. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már megvolt:D
2010. jún. 1. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
egyszer visszafelé telt az idő
2010. jún. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a legrosszabb az volt, hogy úgy éreztem, mintha minden dolog a Földön csoportokra lenne osztódva, egyedül én lennék magam; úgy remegtem, mintha rángógörcsöm lenne; ha egyenesen, vagy felfelé tartottam a fejem akkor úgy éreztem, hogy spirál formában zuhanok. És hánytam vagy háromszor. :D De elmúlt kb. fél óra alatt.
2010. jún. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beatrix17 ***** válasza:
Ha huzamosabb ideig,hosszutávon élsz vele,olyan hülye leszel,mint a föld!Pusztitja az agysejteket-amig nem termelődnek ujra.Ezen kivűl,beszivja a böröd a szagát!Ja!És lelki függőséget okoz.Ennyit nem ér 1-2 óra jókedv!1001dologgal teheted boldoggá magad!!
2010. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek !!!
2010. jún. 3. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!