Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemetországban büntetik az...

Nemetországban büntetik az online élő műsor nézést? Rtl. Re gondolok

Figyelt kérdés

Nemetorszagban elek es jelenelg nincs tv

Hallottam hogy buntetnek ha letoltunk dolgokat. De buntetik azt is ha elo kozvetitesben nezem az rtl.t?



2017. dec. 4. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem büntetnek a letöltésért, a terjesztést büntetik ami torrentezés (így letöltés) közben megvalósul. Az online tartalomnézés is letöltés, mégsem büntetik. Különben semmit nem nézhetnél ami jogvédett tartalom, Youtube-ot sem (hiszen azon is jogvédett tartalmat nézel és töltesz le, mivel az online tartalom nem nézhető letöltés nélkül).
2017. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Németországban már azt is büntetik, ha internetezel, úgyhogy tessék felkészülni a kiadós büntire!


(Honnan a pokolból szeditek ezeket az ökörségeket? Már ennyire komolyan működik a magyar agymosó média? Vagy csak ilyen ostobák vagytok?)

2017. dec. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

09:25


hogyhogy honnan? ott írja: "hallottam"


A sok kretén, tájékozatlan nyelv nélküli honfitársaktól, akik nem értenek semmit és bebeszélik a sok hülxeséget egymás között, meg persze "a facebookon írták".

2017. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Torrentozás illegális, akkor, ha amúgy fizetős tartalmat töltesz le. Pl egy ingyenes játékot ha leszedsz torrentről, az nem büntetendő. Múlt hónapban olvastam az itteni heti újságban azt hiszem, hogy most már a streamelést is illegálissá akarnák tenni, de nem hiszem, vagy inkább remélem, ez nem valósul meg. Mi amúgy cyberghost-ot használunk, aztán vergődjenek maguknak.
2017. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!