Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhitetheti velem a szemem...

Elhitetheti velem a szemem (és az agyam) azt, hogy mozog a függöny?

Figyelt kérdés

Gyakran veszem észre azt, hogy olyan, mintha mozogna a függönyöm. Nem csak a szemem sarkából, akkor is, ha direkt nézem. Hozzá kell tennem, borzalmasan paranoiás és rettentő ijedős vagyok, úgyhogy nem tartom lehetetlennek a dolgot. Mindemellet rövidlátó vagyok, a függönyt már nem látom élesen.

Vagy lehet egy jól szigetelt szobában csukott ajtó és működő konvektor mellett valamilyen mennyiségű légmozgás, amely akár egy kicsot is mozgathatja a konvektor mellett lévő függönyt?



2017. dec. 5. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

El hitetheti veled. Lehet a félelmedet játsza el veled az agyad.


De èn inkabb szavazok arra, hogy a fűtés miatt mozog.

2017. dec. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fűtés miatt keletkező meleg levegő simán tudja mozgatni a függönyt, szóval lehet, hogy jól látod. Ha meg nem, azzal se kell foglalkozni. Mit árthat neked egy mozgó függöny? Semmit. Na ugye. Ne a függönyt lesegesd, hanem nézz egy jó filmet (ne horrort), vagy olvass egy könyvet.
2017. dec. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A paranoia, az ostoba paranoia. :D

Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint jól gondoltam, de valamiért biztosra akartam menni.


#2: Elég viccesnek találtam, ahogy ezt leírtad, külön köszi :D Megyek is és megfogadom a tanácsod.

2017. dec. 5. 00:29
 4/6 anonim válasza:

Az előző válaszokat figyelembe véve, ez nem fog tetszeni... Fiú vagyok, 19 éves. Gyermekkoromban elhanyagoltak, a suliban vertek, egyszer-kétszer megköveztek, stb. Emiatt faszán kialakult nálam egy fincsi kis személyiségzavar, meg egy csipetnyi alkalmazkodási zavar. Ez nem azt jelenti, hogy őrült vagyok, csak... vannak problémáim a beilleszkedéssel.

Egy ideje pont ezt látom, amit te, de mostanában sajnos már nem csak a függönnyel vagyok így. Említettem az orvosomnak és MR vizsgálatra küldött, meg felírt egy elég rossz hírű gyógyszert. Éppen tegnap... Szóval az egészséged érdekében érdemes volna foglalkozni a dologgal, mert ha ez nem a fűtés, abból még gondok lehetnek. Remélem, tényleg nincs semmi komoly baj, de szerintem ez fontos. Remélem, hasznos voltam.

2018. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 köszönöm szépen, de kétlem, hogy bármi ilyen állna a háttérben. :) Nem volt traumatikus gyerekkorom, sose ütöttek-vertek, egyetlen egy pofont kaptam a 18 évem alatt, de azt kő keményen megérdemeltem. Piszkáltak a suliban, de nem volt vészes, max. az önbecsülésemet rontotta. Ezen kívül minden rendben van velem. :)


Nagyon valószínű, hogy a fűtés mozgatja, az agyam meg kihangsúlyozza, mert ismeri a félelmeim.


Remélem jobban leszel. :)

2018. jan. 10. 23:19
 6/6 anonim válasza:
Akkor zsír. Nincs mit. :)
2018. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!