Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten elhagyatott helyek?

Budapesten elhagyatott helyek?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresek pesten (fotózás céljából), ami nincs tele hajléktalannal, drogossal és nem kell hozzá engedély. Tehát ne őrizzék. Utána néztem már pár helynek, de sokról azt írták hogy, életveszélyes


Esetleg ami még szóba jött:

Postás üdülő (ide nem tudom hogy tudnék eljutni, nem találok pontos infót a helyéről)

Ganz gyár (erről hallottam, hogy szokták őrizni, meg bonyolult megközelíteni. Nekem legalábbis nem sikerült)


(ja és lány vagyok)


2017. dec. 5. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én voltam a ganz gyárban és nem volt vészes bemenni. Mászni se kellett meg semmi, csak az út mentén ki volt vágva a kerítés és bementünk:D És én pont azt hallottam hogy ezt nem szokták őrizni, egy másikat szoktak inkább.
2017. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen . Akkor szimplán hülye vagyok hogy nem vettem észre 😃 (vagy csak nem tulajdonítottam neki jelentőséget ) . Újra megpróbálkozok vele
2017. dec. 6. 10:50
 3/3 MML1000 válasza:
Nagyon érdemes fotozás szempontjából megnézni ezt: zugligeti út 65-öt ez egy elhagyatott villamos állomás de nagyon kérlek h senki aki oda megy ne vigyen el semmit mert nagyon különleges hely, én is lány vagyok egyébként. Annyit ajánlok hogy kora reggel menj vagy akkor amikor a környék beliek dolgoznak, nem őrzött de vilt pár kínos beszélgetésem az ottaniakkal. Írj ha tetszett 😁
2019. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!