Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a UPC Direct-et hűségidő...

Ha a UPC Direct-et hűségidő alatt szeretném lemondani, mit kell fizetnem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van még hátra a tv előfizetésemből 4 hónap, de szeretném lemondani, mert másik szolgáltatóra váltanék.


Az rendben van, hogy azoknak a hónapoknak a csomag lista árát kell kifizetnem, amik még hátra vannak.


De visszamenőleg ugye nem kell kifizetnem a lista ár és a kedvezményes ár közötti különbséget? Tehát azokra a hónapokra, amit eddig kiszámláztak és be is fizettem. ?


2017. dec. 6. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a te neveden van a szerződés, akkor van egy saját kezűleg aláírt példányod, amin szerepel a kötbérezés is.

Vagy felhívod a szolgáltatód és kiszámolják neked.

2017. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fordítva van, mint gondolod. Ha egy évre szezződtél, akkor 8 hónap különbségét kell kifizetned, nem azt a négyet, amit nem vettél igénybe még.
2017. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De bizony ki kell, a kedvezményt azért kaptad, hogy a hűségidő végéig náluk maradj, ha előbb lemondod, nem jár a kedvezmény, tehát ki kell fizetni. Sőt, ha ennek fejében bekötési és egyéb díjakat is elengedtek, azt is ki kell fizetned. 4 hónap nem olyan sok, én a helyedben kivárnám inkább.
2017. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"de szeretném lemondani, mert másik szolgáltatóra váltanék. "


Olcsóbban jössz ki, ha nem mondod le, hanem elmész a másik szolgáltatóhoz és megigényled amit szeretnél. Ha náluk van az ami neked kell, akkor megkapod így is.

2017. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából sok lehetőségem nincs, mert a helyi kábel tv szolgáltató egy nagy rakás ..... és a minősége is csapnivaló, hiába a digitális adás.

Igazából a Telekom műholdas Tv-jét néztem, mert 24 HD csatornát kinál a csomagban, még a UPC Directen fele annyi sincs. Nem rég újítottam be egy új TV-t, mert a régi sajnos megadta magát és legalább a HD csatorna kinálat bővebb, amin nem a pixelet kell számolgatnom miközben nézek pl. egy focimeccset.

De igazatok van én is átgondoltam nem kínlódok a lemondással, kivárom a hűségidő végét és akkor váltok inkább.

2017. dec. 10. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!