Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Animés lányok! Örülnétek egy...

Animés lányok! Örülnétek egy manga/anime rajznak (papíron), ami titeket ábrázol?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy papíron legyen, de ha a digitális rajz jobb, megoldható.

A választ, ha tudjátok, kicsit részletezzétek úgy, hogy hogy készüljön a rajz: hangulata, környezete, rajzstílusa*... ami eszedbe jut.

*színes vagy fekete-fehér, normális vagy chibi.



2017. dec. 6. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Én örülnék, megnézném magam anime stílusban :D (Amit végre nem én rajzoltam xD ) Nekem a nagyon anime stílus nem tetszik, de egyszer megnézném magam olyan stílusban, puszta kíváncsiságból. Nekem inkább a részletesen kidolgozott manga rajzok tetszenek... Most hirtelen nem is jut eszembe ilyen, deee például Ogeretsu Tanaka stílusát nagyon szeretem. Tetszik még az is, amikor valaki összemossa az anime és a cartoon stílust, mintpéldául Tamaytka, Fukari, Naeviss.


A normális, színes, háttérképpel rendelkező rajzok tetszenek igazán.

2017. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én pl nagyon örülnék neki. Megnéznék magamról egy hentai rajzot pl. :D
2020. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!