Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyíregyházán a Vizsgacentrum...

Nyíregyházán a Vizsgacentrum hol van? SOS!

Figyelt kérdés

Az autósiskola azt mondta, hogy Törzs ut 108, de a neten, ha a térképen beírom, akkor Törzs ut 13-14-et ír ki, valamint több oldalt is kidob, egyiken ez, másikon ama szám szerepel.

Hétfőn megyek vizsgázni és hát eléggé összezavarodtam, hogy most akkor hova is menjek.

Előre is köszönöm!



2017. dec. 7. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Házszámot pontosan nem tudok neked mondani, de a buszvégállomás mellett találod, szerintem nem tudod eltéveszteni, egy nagy fehér téglaberakásos épület kék ajtóval és kék ablakkerettel. Szerintem erre az épületre gondolsz, itt van a rutinpálya is.
2017. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az örökösföldi buszvégállomás mellett, ez lemaradt.
2017. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mutatja a vizsgacentrumot, illetve Nyíregyháza Törzs utca 108-at, több térkép is.


1) A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Közlekedési Hatósága honlapján megtalálhatók a vizsgahelyek, ez is: [link]

A térkép mozgatható, mérete változtatható.

A sárga embert egérrel odahúzva úgy, hogy a lába alatti karika közepe a zöld hely-jelölő bal alsó sarkának közepére essen: utcalátkép is megnézhető.


2) A Google-maps is ismeri ezt a címet: [link]


Ezzel is megnézhető az utcakép is: [link] ← az egeret az úttest fölé húzva, a nyílra kattintgatva lehet haladni; a jobb alsó saroknál levő iránytűvel lehet fordulni.

2017. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!😊
2017. dec. 8. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!