Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Mi lehet ez a...

Segítség! Mi lehet ez a tag-szerűség, amit ma az utcafronti ablakpárkányunkra ragasztva találtam? Kép mellékelve.

Figyelt kérdés

Meg vagyok ijedve, mert azért ez mégis a vandalizmus lightos változata és félek, hogy lehet valamilyen folytatása... Ezt a cetlit találtam hazajövet a párkányunkra ragasztva: [link]


A haverom szerint csak valami nyomi gyerek tagje, aki nem mer graffitizni, de én félek, hogy ez olyasmi, mint amit városi legendákban hallani, hogy a betörők megjelölik a kiszemelt házakat. Ti ismertek ilyen matricázós tagelőket? Van okom aggódni szerintetek?



2017. dec. 10. 00:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyáltalán mi lehet erre írva? Egy monogram? Egy rövidítés és 17?
2017. dec. 10. 00:14
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Ez egy gyerekes rongálással egybekötött territórium megjelölés, egy állati ösztönből fakadó igény a saját vadászterület biztosításához.


Szerintem az van ott, hogy IQ 17. Egy önvallomása lehet az elkövetőnek.

2017. dec. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Azt a qtya...!

Ez egy egyszerű sticker (matrica), a csapat neve van rajta (HF, talán 20. kerületiek), a 17 az évszám (2017), és nem betörésre kiszemelt a ház, hanem egyszerűen arra járt valamelyik, és kiragasztotta.

Annyira talán nem nyomi, ha több éve graffitivel foglalkozik, bár igaz, ma már semmi sem jelent semmit. Aggódni meg nem kell, ha össze akarja festeni a házat, úgyis megteszi, de betörni nem fog (max. ha elküldöm neki ezt a képet, haha... :) )

2017. dec. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!