Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vérvételen kísérőnek adnak...

Vérvételen kísérőnek adnak igazolást?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, barátnőmmel szülei nem tudnak menni,viszont múltkor is elájult és mások segítettek neki,nem az ápolónők. 17/L
2017. dec. 10. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnak.

Engem a tesóm kísért el, mert én is mindig elájulok vérvételnél, és a nővéremnek nem adtak igazolást. Közölték, hogy mivel tudom, hogy elájulok, vérvétel előtt szólnom kell a nővérkéknek, akik vérvétel után nem engednek ki, hanem a heverőre fektetnek, és addig nem is mehetek el, amíg teljesen jól nem érzem magam. Legutóbb már így volt.

2017. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont
2017. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szülői igazolást elfogadnak az iskolában. Ilyen indokkal simán lehet ilyet is kérni. Amúgy meg menj el a házi orvosodhoz és mond el neki a szitut, még ő is tud igazolást kiadni.
2017. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!