Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok angol embert, akinek...

Tudtok angol embert, akinek van gyakorlata dalírásban?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki énekel és kellene neki egy angol dal az új albumába. Kérdezte tőlem, hogy nem tudok-e olyan embert, aki angol vagy nagyon jól tud angolul és már valamilyen énekesnőnek vagy énekesnek írt dalt.

Ti esetleg tudtok ilyet? Ha van ilyen ember akit tudtok ajánlani kérlek írjátok meg.



2017. dec. 10. 18:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Zeneszerzőre gondolok
2017. dec. 10. 18:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tudok ilyen embert, többet is. Az egyik például Bruce Dickinson, az Iron Maiden énekese. Ő egy csomó dalt is írt, szerintem mondhatjuk, hogy van gyakorlata.


Aztán ott van Paul McCartney, Elton John, Billy Idol, csak hogy párat említsek. Szerintem mindannyian rendelkeznek némi zeneszerzői, dalszerzői gyakorlattal.

2017. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Likeoltam
2017. dec. 13. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!