Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez működik? Valaki próbálta már?

Ez működik? Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés
[link] ezen a csatornám vannak ilyen dolgok hogy ha 10 percig nézed ezt meg hallgatod akkor ez meg ez lesz. Ez igaz? Mert nagyon sokan azt állitják.
2017. dec. 13. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van egy hiszékeny réteg akinek bármit el lehet adni (lásd ezotéria, jóslás, horoszkóp, mágia, homeopátia, grabojov-számok, stb...). Ezek szerint nálad kétség nélkül átment a vakítás, hogy egy zenét meghallgatva átváltozik a szemed színe. Mégis mitől? Semmi nem történik úgy hogy rá gondolsz és akkor az valóra válik. Ha ez működne és így lenne akkor nem lennének szegény, beteg, magányos emberek mert mindenki jól rá gondolna és megvalósulna a türkizkék szemszín mellett.
2017. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"nagyon sokan azt állitják"

Igen: tényleg sok buta ember van.

Meg néhány okos is, akinek pénzt hoz ez a videó.

2017. dec. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy nem igaz csak érdekelt :D


Mivel kíváncsi vagyok miért mondja olyan sok ember azt hogy megvaltozik a szeme színe ha azt tisztán lehet látni hogy valami törtent vagy nem :)

Es semmi bajom sincs a szemem színével szooval csak rábukkantam az interneten :D

És valljuk be mar elég sok olyan dolog van amit meg csak gondolni se mertünk volna és feltaláják

2017. dec. 16. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!