Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek sikürlni fog...

Szerintetek sikürlni fog javítani?

Figyelt kérdés
Most nyolcadikos vagyok de sokból állok rosszul. Már év közben javítottam a kémián a föcin a bioszon és a törin. Most nyelvtanból fogunk majd írni. Matekból meg esélytelen vagyok hogy javítsak félévre szóval azt majd második félévben szeretnék. Mégegyszer szeretnék felelni majd kémiából és töriből hogy biztosra mennyek. Csak ezt az egy rohadt nyelvtant kellene kijavítanom. Sikerülhet?

2017. dec. 13. 18:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést azt szerettem volna írni hogy bukás és sikerülni.
2017. dec. 13. 18:58
 2/5 anonim ***** válasza:
A nyelvtanban figyelj, hogy a menjeket ne mennyeknek írd. De sikerülhet, olvass sok könyvet, hajrá!
2017. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oh tényleg nem mennyek hanem menjek!!
2017. dec. 13. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom tovább akarsz tanulni (legalább még egy szakmát nappalin),szóval jó lenne ha minden görbülne. Általában félév a karácsonyi szünet után van 1héttel, beszélj a tanárokkal, hogy szeretnél javítani ebből és ebből, gondolom megengedik, hisz nekik sem az a cél, hogy bukjon a diákjuk. + látják rajtad, hogy próbálsz tenni is a dologért.

Rá szánsz a napi 24 órából 2-3 órát, és csak menni fog.

Hajrá!

2017. dec. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT!!!! 3-ast írtam!!! Köszi a bíztatásokat és jó tanácsokat!! Megy a zöld kéz.
2017. dec. 20. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!