Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez milyen kő lehet?

Ez milyen kő lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ezt a múltkor találtam, és szeretném megtudni, hogy milyen kő (ásvány) lehet. Méretéhez képest könnyű, apró lyukak vannak benne.


[link]



[link]



2017. dec. 13. 21:47
 1/4 anonim válasza:
Szia! Amennyiben könnyű és a benne lévő lyukak többnyire szabályosak, gömb alakúak, mintha buborékok lennének, akkor több, mint valószínű, hogy valamilyen kohászati mellékterékről lehet szó tehát nem ásvány. Hol találtad? Az sokat segíthet. (Geológus vagyok, szóval lehet valaki ako kohászatban jártas többet tudna mondani! :D)
2017. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából az utcán láttam meg, és megtetszett. Egyik ismerősöm is talált ilyet nagymamája kertjében, csak egy kisebb darabot.
2017. dec. 23. 19:06
 3/4 anonim válasza:
Értem, akkor minden valószínűség szerint az lehet, amit írtam, ha a környezetéhez képest nagyon eltérő és egyszeri lelet, ami illik arra amit írtál.
2017. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget!
2017. dec. 26. 17:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!