Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok ilyen animéket, vagy...

Tudtok ilyen animéket, vagy filmeket, vagy sorozatokat, vagy könyvet, vagy bármit de elsősorban animét?

Figyelt kérdés

Olyasmit keresek amiben valamiféle "közösség" van (bár ezt nagyon tágan értem) és a főszereplő csatlakozik ehhez, és a főszereplő különleges(ebben). Mint például a Tűzgyűrű c. filmben, hogy csak a srác volt az egyedüli aki képes volt egyedül is irányítani azt a nagy cuccost (nagyon rég láttam, bocsi a szlengért)

Vagy animében például a Luck and Logicban csak a srác volt az egyedüli aki tulelte a végső transzot, esetleg a Guility Crown-ban a Void ereje...

Nem tudom mennyire érthető a kérdés, de légyszíves írjátok ha tudtok mert már nagyon birizgálja a fejemet valami ilyen stílus. Előre is koszi;)



2017. dec. 14. 02:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Anime:

Log horizon

Charlotte

Hamatora

Mekaku city actors

Rokka no yuusha

Tokyo ghoul


Könyv: Percy Jackson sorozat

Égvilág sorozat


Mincs olyan stílus, hogy: közösséghez csatlakozo főszereplő, aki a legjobb lesz.

Amire gondolsz az Animében shounen(Gyenge főszereplő nagy változásokon keresztül menve erős lesz, és sok társat, barátot szerez), máshol nem tudom hogy hívják. E szerint kerestem animéket de figyelembe vettem azt is hogy legyen "közösség" amiben a főszereplő kitűnhet.

2017. dec. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elsősorban én is shounenre gondoltam, de különben nagyon köszönöm
2017. dec. 14. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!