Idegen helyen otthagyni a kocsit egy szerelőnél, biztonságos ez?




válasza:Én csak és kizárólag leinformálható cégnél csináltatom az autómat, legyen az motorikus, karosszériázás, akármi.
Aki ért hozzá, és jól dolgozik, az általában be van jelentve, és adózik, nem sufnizik. Gondolj bele.. aki jól csinálja, azért annak van elég sok munkája, így nem kockáztat, hogy egyszer valaki feldobja a navnál.
Kapcsolódó kérdések:
Innen szeretnék rendelni de van pár dolog ami aggaszt, szerintetek?
Megbízható? Mert látom elég olcsóak ott a dolgok, szóval h ez nem-e egy trükk, csalás? Szeretnék rendelni (bankkártyával kell??), de nem tudom hogy bízhatok-e bennük... Válaszokat köszönöm 😀
Milyen maga a kerület? Laknátok ott? Biztonságos?
Vágvölgyi Noémi oldalán lehet rigóbácsis bögrét rendeli. Ez az oldal nem rendes videós shop,és nem tudom,hogy biztonságos-e.Ezt úgy értem,hogy rendesen futár hozza ki,vagy átverés az egész?Itt a link:
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




