Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Idegen helyen otthagyni a...

XxMisTeRiOxX kérdése:

Idegen helyen otthagyni a kocsit egy szerelőnél, biztonságos ez?

Figyelt kérdés
Egy facebookos csoportban figyeltem fel egy fickóra,aki karosszériázást és festést vállal. Nekem pont az kellene most a Hondámra,de nem ismerem az illetőt.Hogyan tudnám biztonságosan otthagyni a kocsimat,hogy nyugodt maradjak a lopás gyanuja nélkül? Minden közeli ismert karosszériás foglalt idén,nekem pedig kellene a kocsi az ünnepek előtt,ezért is figyeltem fel erre a hirdetésre. Kockázat nélkülivé lehet ezt tenni valami papirral?

2017. dec. 14. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Én csak és kizárólag leinformálható cégnél csináltatom az autómat, legyen az motorikus, karosszériázás, akármi.

Aki ért hozzá, és jól dolgozik, az általában be van jelentve, és adózik, nem sufnizik. Gondolj bele.. aki jól csinálja, azért annak van elég sok munkája, így nem kockáztat, hogy egyszer valaki feldobja a navnál.

2017. dec. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!