Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mukormom van, vagyis már...

Mukormom van, vagyis már hosszú az enyém és arra megy a zselé. Letört tegnap és a hus folott is egy kis része. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már nagyon idegesít hogy ilyen hosszú, ez lesz a 6. hete hogy nem voltam kormosnel majd holnap megyek mert műtötték.

De, meg bírja, semmi baja csak tegnap bele ütöttem az asztalnál véletlen erősen és letört, vérzett is. Még véres a húsnal mert félek hogy fájni fog ha lemosom, de ragtam rá már betadint.

Mit csináljak vele? Fáj ha víz éri? Holnap megyek kormoshoz, ezt nem fogja festeni és epiteni.


2017. dec. 17. 14:15
 1/1 A kérdező kommentje:
Nekem megtudta csinálni a körmöm, nem is fájt. 😊 Szóval ha mással is előfordul és nem tudja megcsinálni a kormosel, az váltson mert akkor elég rossz lehet🤣
2017. dec. 21. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!