Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez egyáltalán lehetséges?

Ez egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés

[link]

nagyon olcsó, és én átverésnek látom viszont haverom állítja hogy nem az. és emellett nagyon sok hasonló árban lévő termék van fent. Ez csak nekem gyanús? vagy tényleg hülye vagyok?



2017. dec. 17. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy gagyi hamisítványok esetleg jobb másolatok vagy átverés .
2017. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Wish-en durván felül vannak árazva a termékek. Ez azt jelenti hogy a valós árnál akár 10x nagyobb kamu árat írnak felé mintha annyit érne és annyiról árazták volna le. Más oldalakon megnézve ugyanazt a terméket össze tudod hasonlítani.


Ha 11 ezerbe kerül Kínából, azt jelenti hogy azon már rajta van az eladó haszna is, tehát attól csak kevesebbet érhet és nem 70 ezret.


A másik hiba amibe belefutnak az emberek, hogy az áruházi oldalon mindig a legelső választási lehetőség ára van kiírva, az általában valami olcsó kiegészítőé. A termék valós ára akkor látszik majd, ha kiválasztod a lenyíló listából.


Mondok egy példát: van egy médialejátszó a tévéhez, hozzá távirányító. A keresési találatok között azt látod hogy 500 forintba kerül, majd amikor lenyitod hogy mit akarsz megvenni akkor a távirányító kerül 500 forintba, a lejátszó már 7-10 ezerbe kerül amikor kiválasztod. És persze fölé van írva a kamu ár hogy 100 ezer forintba került, csak le van árazva.

2017. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na akkor jol gondoltam, köszi a válaszokat:D
2017. dec. 17. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!