Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi egy kilátó megépítése?

Mennyi egy kilátó megépítése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Otthon akarunk egy kilátót építetni, mennyi lenne egy kb 20 méteres kilátó megépítése? Előre köszi a válaszokat.

2017. dec. 17. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Több tízmillió forint, ha azt veszed alapul hogy Debrecenben 46 millió forintba, és Nyíregyházán 50 millió forintba került egy 25 méteres kilátó építése.


[link]

[link]

2017. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdésből még az sem derül ki, időre gondol-e a kérdező vagy pénzre... Megfontolt kérdezővel, alaposan átgondolt kérdéssel állunk szemben!
2017. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pénzre gondoltam :) Szövegértésből jeles kommentelöt láthatunk :) "Mennyi lenne" Ebből szerintem csak egy dolgot lehet kikövetkeztetni, hogy mennyi pénzből lehet megcsinálni.. ha időre gondoltam volna, akkor " mennyi idő " de nem baj :)
2017. dec. 18. 00:08
 4/4 anonim ***** válasza:

"Pénzre gondoltam"

Barkóbázunk?


"Szövegértésből jeles kommentelöt láthatunk"

Így van, köszönöm a bókot. Az elsővel szemben én ugyanis értem, hogy a kérdés nem egyértelmű.


""Mennyi lenne" Ebből szerintem csak egy dolgot lehet kikövetkeztetni, hogy mennyi pénzből lehet megcsinálni.. ha időre gondoltam volna, akkor " mennyi idő ""

Ha egyértelmű akarnál lenni, akkor mennyibe kerül. A mennyi - akárhogy magyarázod is - csak egy mennyiséget jelöl, ami lehet idő, pénz, de akár befektetett energia is. Speciel ha a költségekre lennél kíváncsi, kérdezhetnéd, hogy "mennyi egy kilátó megépítése?" Ja, ezt kérdezted.


"de nem baj"

Nem hát, te kapsz hülye válaszokat, ha nem tudsz megfogalmazni egy ilyen egyszerű kérdést.


Direkt a te kedvedért egy példa: Csókolom, buszvezető bácsi, mennyi az út Budapestig?

Na mire gondoltam, árra, távolságra vagy időre? Egyet találgathatsz.

2017. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!