Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell tudatosan álmodni?...

Hogyan kell tudatosan álmodni? Nagyon szeretném kipróbálni, de még a smia álmaimra sem tudok visszaemlékezni.

Figyelt kérdés

2017. dec. 21. 17:34
 1/1 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia!

A tudatos álmodást a fantáziával lehet legkönyebben helyetesíteni. Sokáig nem tudtam emlékezni az álmaimra. majd minnél többet olvastam az álmok elemzéséről, annál több álmomra emlékeztem. Sokszor félig éber álapotban, még a mély alvás előtt elkezdtem álmodni. Ilyenkor néha tudtam irányítani, mi történjen az álmomba. Ha nem sikerült irányítanom a történéseket, akkor hirtelen fel ébredtem. Kicsit később, már a normál álomban is valahogy irányítani akartam a történéseket, amikor nekem nem tetszett ami történik az álmomban. Ha nem sikerült irányítanom az álmomban a történéseket, akkor a mély álomból is felébredtem. De nem tartott sokáig. Utánna újra nem emlékszem az álmaimra. Valamiért nem is ébredek fel. Néha, amikor álmodok és nem tudom irányítani, rögtön felébredek. Ezzel az a baj, hogy fél évente egyszer van csak ilyen. Akkor is nagyon rövid álomra emlékszem, mert hamar irányítani akarom az álmom, ezért felébredek. Megtanultam, az álmok nem azért vannak, hogy irányítsuk őket, az álmokat csak álmodni kell, mintha egy filmet néznél. A fantázi azért van, hogy azt tudod irányítani tudatosan.

2017. dec. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!