Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a Star...

Kinek mi a véleménye a Star Wars új részéről?

Figyelt kérdés

Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan dolog amit ti máshogy csináltatok volna a filmmel kapcsolatban. Légyszi értelmes válaszokat írjatok.

Köszönöm



2017. dec. 22. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Én nem vagyon nagy SW fan, de nekem az összes rész tetszik. Ebben számomra kicsit sok volt a lelkizés, de a vége kárpótolt ezért. Sokan fikázzák az újabb részeket. Erre én azt szoktam mondani, hogy akkor csináljanak egy jobbat. Nekem a negatív főszereplő kisgyerek nem tűnt eléggé gonosznak, helyette valami zordabb arcú embert tettem volna bele a filmbe.
2017. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Az Ébredő erőnél jobb, de a Zsivány egyesnél gyengébb lett szerintem. Még mindig megvan a copy-paste (Birodalom visszavág és Jedi visszatér egyvelege, de legalább nem olyan durva a másolás, mint az előző filmnél), viszont a humora nekem bejött (az a vasaló ütött). Lehetett volna rövidebb, mert több fölösleges jelenet is van a filmben, amik semmit nem tesznek hozzá a történethez (kaszinóváros, zendülés például). Phasma kapitány még mindig fölösleges karakter, kár érte...
2017. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
79%

Igen, ezt a filmet kidobnám a kukába és újraforgattatnám a Rogue One rendezőjével. A Rogue utolsó 10 perce többet ér, mint az Utolsó Jedik és az Ébredő Erő együtt.


A látvány, a díszletek és kosztümök az, mondjuk rendben van. Az se baj, hogy Rey-re és Kylo-ra koncentrál a film. A szinészi játék is okés.

De ezeken kívül semmi nem működik, olyan szinten rúgja fel a saját logikáját folyamatosan a film, hogy az ember a film végére úgy érzi, hogy bármi megtörténhet már, és annak az ellenkezője is. Nincs normális történetvezetés, s a karakterek állandóan ellentmondásba kerülnek saját magukkal minden ok nélkül. Annyi hibája van a filmnek, hogy a teljes filmidőn keresztül lehetne sorolni. ű

Csak pár példa:

- Miért nem kap rendes kiképzést Rey, és miért tud mégis többet, mint egy kiképzett Jedi?

- Miért hozzák vissza a halálból az egyik régi karaktert fölöslegesen és röhejesen, és miért kell a másiknak meghalnia fölöslegesen?

- Miért távozik a főgonosz, és miért kéne azon nevetnünk, hogy a másik két rosszfiú rivalizál?

- Miért viszi el a játékidőt a kaszinó jelenet, amikor minden úgy folytatódik, mintha nem is lett volna?

- Minek van a gondosan felépített érzelmi feszültség Rey s Kylo között, ha a film végére ez a szál is abbamarad?

- Minek kell egy csomó szereplőt feláldozni, ha a haláluk tök értelmetlen, és semmi nem változik?

- Miért mondja Yoda Luke-nak, hogy adja át a tudását Rey-nek, amikor nem is találkoznak utána, és már soha nem is fognak?


Ezek szerintem ordas hibák, amiken lehetett volna valahogy segíteni, ha nem agyalágyultak készítették volna a filmet.


A Rogue One-t durván újraforgatták, várta is mindenki, hogy mekkora szar lesz, de pont attól lett jó. Az Utolsó Jediken is dolgozni kellett volna még legalább fél évet.

2017. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nagyon tetszett!

Végre egy olyan Star wars rész volt, ami bemutatta hogy nincs olyan hogy valaki csak jó/csak rossz!

Kylo baromi jó karakter Adam Drivets-re abszolút illik ez a karakter.

Snoke megölése, pedig végre nem valami sablonos dolog volt.

Nekem a "Porg"-okkal se volt gondom.



Amit másképp csináltam volna:

-Leianak nem kellett volna vissza "repülnie"

- a mellékszál (finn és rose része) túl sok időt kapott, amit ráadásul nagyon el is csépeltek.


Szerintem ez nem egy tökéletes film, de ettől függetlenül imádtam és már alig várom a következő részét :D

2017. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett :)
2017. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért vagyok 0%-ban hasznos?

Normalisan válaszoltam a kérdésre! Elmodtam hogy mi tetszett, es hogy min változtattam volna.

2017. dec. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Leia visszarepülését a hajóra kihagytam volna.
2017. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#6 Fogalmam sincs mért vagy 0-ban.

Egyébként köszi a válaszokat, sok dologban egyetértek veletek. Nekem alapvetően tetszett a film, viszont valóban vannak olyan részek, amelyeket én is kihagytam volna, mert feleslegesek voltak.

2017. dec. 24. 09:06
 9/15 anonim ***** válasza:
Én szerettem a SW filmeket, de ezt fél óra után otthagytam, annyira nem tetszett. Úgy döntöttem, hogy számomra a SW univerzum az 1-6. részekre fog korlátozódni :D
2017. dec. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Pedig a könyvek jók.
2017. dec. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!