Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig lesz támogatott a Dji...

Meddig lesz támogatott a Dji mavic pro?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a szoftverre? Es milyen telefonokkal lehet hasznalni? Nekem iphone 6s-em van. Van ertelme egy i6s hez venni egy mavicet? Vagy esetleg egy sparkot?

2017. dec. 22. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Telefonhoz drónt?


Margit!?! Nooooooormáááááááális?

2017. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebbe mi a meglepő? Uj telefont nem szeretnek , csak mert ez reginek fog szamitani. Szerintem eleg egyertelmu a kerdesem.
2017. dec. 22. 21:48
 3/5 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
72%

Na állj... Mavic vagy Spark? Mert nagyon nem mindegy. Az egyik egy félprofesszionális filmes drón, a másik meg egy hobbi célra kifejlesztett termék.

És szinte minden telefonnal lehet őket használni, az i6s meg még pont nem egy elavult darab, emiatt nem kell aggódnod. De jó tanács, mielőtt vásárolsz: Döntsd el, hogy mire van szükséged, mert a két gép nem egy kategóriában játszik. Az egyik 150000, a másik 300000 Forint.. Az egyik 5Ghz digitális downlinket használ, a másik WiFi-t. És nem akarok beleszólni, de aki azon gondolkozik, hogy mavic, vagy spark, annak általában teljesen fölösleges a mavic, minden igényét kielégíti a spark.

2017. dec. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van. Tisztaban vagyok vele leiras alapjan miert kerul egyik dupla annyiba. Es igen a spark is elegendo lenne az igenyeimhez , csak az a 15 perces rep ido nem tetszik. A mavic megiscsak 25 perc korul van. Kerdesedre valaszolva. Sima hobbi celra , tajak fotozasa, videozgatas sport szempontbol , meg ugy eleve elvezni a dronozast.
2017. dec. 23. 00:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Most jön ki a Mavic Air, neked találták ki :D
2018. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!