Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egyiklegjobb barátnőm nagyon másol engem. Én pont az a fajta ember vagyok aki inkább egyedi szeretne lenni és nem beállni a sorba. A barátnőm ennek az ellenkezője, inkább beolvad a tömegbe mégis próbálja a ruháimat/beszédstílusom/nézőpontjaimat utánozni. Én nagyon szeretem őt, de már idegesít, hogy olyan, mintha egy klónnal barátkoznék.. lehetne ezt valahogy kedvesen közölni vele? Szeretném ha lenne saját véleménye stb.. 14/L
2017. dec. 24. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeretnéd, ha lenne neki saját véleménye, de te képtelen vagy neki a saját szavaiddal elmondani, mi zavar? Pfff... Nagyon egyedi, tényleg.
2017. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég érzékeny, és tudom hogy az én stílusomban lehet rosszul esne neki.. amugy köszi a kedves választ, mellőzhetted volna:))
2017. dec. 24. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, add meg a telefonszámát, én szívesen megmondom neki.
2017. dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
😂meggondolom még
2017. dec. 24. 11:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!