Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem altat a Valeriana...

Miért nem altat a Valeriana night forte?

Figyelt kérdés

Kb 17:40 kor vettem be 13 szemet és még mindig semmi. Tiszta ideg vagyok már mert 3 kor kelnem kell és még mindig semmi...

Előző éjjel kb 2 órát aludtam.

Napközbe nagyin álmos voltam. Így akkor még is miért mem tudok aludni??



2017. dec. 26. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Írass rendes altatót ez nem ér semmit.
2017. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem ittál rá elég alkoholt
2017. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1: Sima háziorvos is felírja vagy más kell??

2: Nem ittym rá mert nem szeretem és 1 től vezetnem kell.

2017. dec. 26. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze felirja én Stilnoxot szedek. Éhgyomorra beveszed de utána feküdj le mert ko.
2017. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Robert0712 válasza:
Szia! Úgyan így vagyok én ís ideges vagyok hogy korán kell kelni a munka miatt és próbáltam én már a valeriánát nem hatott aztán citrom fű ,macska gyöker szintén gyenge, orbánc fű annak pedig pár hét után visszájára fordul a hatása és rém álmokat okoz nem lehet tartósan sokáig inni most helexet szedek el alszom tőle de ehhez is kezdek hozá szokni és egyre nehezebben alszom el de helexről még annyit hogy az életéről is le hozz napközbe, így is szar az élet de ezzel még szarabbnak látod a világot valahogy nem hiszem el nincsen erre megoldás.
2022. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!