Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet? Eredetil...

Keszi002 kérdése:

Szerintetek jó ötlet? Eredetileg nem ezt terveztem, de sajnos kifutottam az időből.

Figyelt kérdés
Barátnőmnek karácsonyra kitaláltam, hogy egy üvegbe összehajtogatok papír csillagokat és mindegyikre írok egy motiváló idézetet, hogy miért szeretem ilyesmik. De már nincsen rá elég időm. Ezért arra gondoltam, hogy a meglévő papírcsíkokat úgy hagyom és mindegyikre írhat egy-egy kívánságot amit utána beledobhat az üvegbe. Légyszi segítsetek, mert ne tudom mit csináljak..
2017. dec. 27. 19:28
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:
Már elmúlt karácsony. Tartsd meg az ötletet jövőre.
2017. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy tök jó ötlet, szerintem elég ha az üvegcse szép, vagy dekoráld ki, és legyen neki persely vagy ilyesmi. Pl írd rá h - álmokra *dreams*vagy valami ilyesmi. Tetkóra :D A papirokat meg add neki jövőre .
2017. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!