Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van eggy lg g4 h815 tipusu...

J.B calliber kérdése:

Van eggy lg g4 h815 tipusu teloom amit rootolni akarok! Pc nélkűl próbáltam a kingrootot is meg már gépen is be van kapcsolva az usb hibakeresés és az OEM zárolás feloldása is?

Figyelt kérdés
Van eggy lg g4 h815 tipusu teloom amit rootolni akarok! Pc nélkűl próbáltam a kingrootot is meg már gépen is be van kapcsolva az usb hibakeresés és az OEM zárolás feloldása is? . és nem tudom el dönteni hogy vajon miért nem megy? A root Mi lehet a probléma?

#Android #root #Unbrick #telefon bootloader
2017. dec. 28. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem segítünk csalni, oldd meg magad.
2017. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebben nincs semmi féle csalás. Ojan irjon akibe szorult eggy kis értelem is. Ha h..... vagy akkor ezt titkold nem kell ide irkáld a f........ kosy. Valaki aki ért is hozzá segitsen.
2017. dec. 29. 09:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, persze, nem csalás. Értem.

Akkor miért van zárolva? Viccből?

És miért jár garanciavesztéssel?

2017. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha nem segitessz akkor minek irogatsz? Meg ha nem értessz hozzá .az oem zárolás feloldás csak annyit jelent hogy engedélyezem a bootloaderhez való hozzáférést. Látom nem konyítassz te ezekhez . minek vagy ezen az oldalon? Nekem normális válaszadó kell nem eggy kamu aki nem is ért hozzá. Unalom üzésképp inkább faceb00kozzál oda commentelj.
2017. dec. 30. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!