Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magától váltogatja laptop a...

Magától váltogatja laptop a fényérőt. Miért van?

Figyelt kérdés
Tegnap óta csinálja. Hálózatról használom akku nélkül. De tegnap be kellet raknom az akkut egy is időre kivettem és azóta ezt csinálja. De viszont megfigyeltem, ha Sötétebb a környezet (pl. Youtube Dark téma) Akkor a fényerős is halványabb de ha világosabb (pl. Facebook) akkor erősebb.

2017. dec. 28. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ez szerintem csak optikai csalódás, a sötétebb környezet (háttér) miatt érzed úgy, hogy halványabb a fényerő, a fehér pedig felerősíti.
2017. dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor eddig miért nem érzékeltem? Szabályosan látom ahogy felerősödik a fényerő és másnak is volt ilyen nem csak nekem.
2017. dec. 28. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lassan ideje elolvasni a laptop használati utasításának azt a részét, ami a dinamikus fényerőszabályozásról szól.

Meg az összes többi részét is.

2017. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az energiagazdálkodási beállításokban ki tudod kapcsolni.
2017. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!