Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Költözéshez jobban megéri egy...

Költözéshez jobban megéri egy furgont bérelni mint költöztetőt hívni?

Figyelt kérdés
Egyik haver költözik és azon gondolkodok hogy éri meg jobban! 5 km-re kell szállítani a cuccokat! Emeletes ház 7.-ről családi házba! Szerintetek melyik a jó megoldás?

2017. dec. 29. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Le tudja/tudjátok cipelni a cuccokat a kocsihoz, meg aztán be a házba?


Mert ha nem, akkor mindenképpen kellenek a költöztetők.

2017. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi költöztünk már mind a 2 módon.

A költöztetők drágábbak, de negyed annyi idő volt az egész, és nem mi szakadtunk meg a rohadt nehéz bútorok alatt, mert minden ők cipeltek.

Pillanatok alatt bepakoltak mindent, a másik helyen meg kipakolták, és felvitték a 3. emeletre.

2017. dec. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én amikor költöztem ismerősi körből szereztünk 2 furgont , barati társaságot össze csőditettem azt annyi , amugy ha furgont nem találtunk volna az ismerősi körben akkor inkább béreltem volna mint , hogy költöztetőt hívjak . Költözés után meg fel avattuk az uj ( mostani ) kecót és toltunk egy grillezést .
2017. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kalákában meg tudjátok oldani, a furgon sokkal olcsóbb.
2018. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen cuccok vannak, és mennyire vagytok ráérzősek a témában.


Mert azért bútorokkal hetedikről lejönni az gyakorlatot igényel vagy legalább egy ember legyen, aki látott már ilyet. Egy rossz mozdulat és megrántod a hátadat vagy sérül a bútor.

Aztán nem csak felbaharintjuk a kocsira, a megfelelő csoportosítás és rakományrögzítés nélkül orbitális károk keletkezhetnek.


Ha nagyon fillérbsazón akarjátok megoldani, akkor béreljetek furgont, legyen csapat, de legalább két gyakorlott költöztetőt hívjatok, akik besegítenek.



üdv

egy költöztető

2018. jan. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Költöztető!


Nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsokat! Teljes mértékben igazad van! Volt már pár alkalom amikor kisebb költözésben segédkeztek! Egyszer egy nagyobban is hát voltak sérülések! Hát vagy váll meghúzás! Mondjuk a nagyobb költözésnél volt egy fuvarozó aki a társával elpakolgatott a ponyvás autón! Na ott kb két pohár tört mindössze! Hála Isten nagy volt a parkoló "brigád"! Ott mondjuk csak a 4.-ről mentünk egy földszinti lakásba!

2018. jan. 11. 07:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenesetre jól meggondoljuk mielőtt belevágunk!
2018. jan. 11. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!