Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valamilyen készítménytől...

Lehet valamilyen készítménytől ( étel, ital bármi) jobb a hangom? Akár egy-két óráig . LENT

Figyelt kérdés

hétfőn felelünk énekből..nemsztnék leégni az osztály előtt....és ez gimi:S...

köszi

jah és a bunkó válaszok kerűljetek!

köszi


2010. jún. 3. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
nyers tojássárga cukorral. minden nap igyál, amíg eljön az idő. mi anno ezt használtuk.
2010. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem az alkohol kifejezetten kitisztítja a hangomat és még kedvet is kapok az énekléshez. :D Csak lehet, hogy kicsit furán fognak rád nézni, ahogy betántorogsz énekórára. :D

De komolyra fordítva a szót: gargarizálj a felelés előtt egy kis pálinkával vagy Unicummal. Nem muszáj lenyelned, ki is köpheted. :)

Egyébként meg őszinte részvétem, hogy feleltetnek énekből. Gimiben! nekem nagyon jó fej énektanárom volt, lehetett mással is jó jegyet szerezni, nem csak kornyikálással, például kiselőadás, gyűjtőmunka, stb. Szerintem Gimiben már nem kellene énekeltetni a diákokat. Aki énekelni akar, menjen az énekkarba.

2010. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Javaslom a mézet is. Legalább egy-két kanállal.
2010. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1;kicsit furán hangzik:D :D

2,Hát jah...én 1.től útálok énekelni órán xD de ez az énektanár pff

3,kipróbálom;)

2010. jún. 4. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, mi volt a felelésen? Szorítottam, hogy ötöst kapj :)
2010. jún. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi=)

hát 4es lett mert elrontottam egy ks szótagot:D

rosszul énekeltemxD

2010. jún. 7. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Na tudod, ez legyen a legnagyobb bajod az életben! :D

Én a négyesnek is mindig veszettül örültem :D

2010. jún. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!