Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Partyban keszitettem egy...

Alpha i. kérdése:

Partyban keszitettem egy szemelyel kepet es megszeretnem talalni facebook on. Erre van valami arc felismero program? Vagy modja h be azonositsa a kepet es arc felismeres moddal a fb profiljat.

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
lol beteges.
2018. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem erted, fontos lenne. Csak ez miatt regisztraltam ide, erre az egy kerdesre kene valasz.. fontos tenyleg:) elvegre ez a lenyege az oldalnak.
2018. jan. 2. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen arcfelismerő nincs. Olyan van csak, hogy ha feltöltesz egy képet akkor megpróbálja megkeresni hogy hány publikus oldalon érhető még el. Tehát nem az arcot keresi egy teljesen más kép alapján, hanem csak ugyanazt a képet. Ilyen a Google képkeresője, ahol betallózható a fénykép.
2018. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha igen azt probaltam.. ezert dobott ki csak hasonlo kaliberu kepeket.. mert ugye ez nincs fent sehol. Koszonom valaszod! Boldog uj evet:)
2018. jan. 2. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!