Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy van ez? Vlk tudja?

Hogy van ez? Vlk tudja?

Figyelt kérdés

Na, szóval. Van egy drágalátos osztályom, akiket nagyon imádok(szarkazmus). Minden nap, mikor bemegyek abba a retkes épületbe, elfog a pánik. Hogy miért? Mert ezek a kretének egész nap szivatnak, csúfolnak, és egyéb èdes dolgokat tesznek velem. Az iskolából nem mehetek el, több okból is kifolyólag. Első osztálytól egészen harmadik osztàlyig nagyon, de tényleg nagyon szerettem az osztályom. Utána jöttek a csúfolások a kinézetem miatt. Ez tartott hatodikig. Az osztállyal való kapcsolatom nagyoon megromlott. Volt egy lány, ő volt mindig a középpontban. Ő volt az, aki miatt negyedikben 4 csoportra bomlott az osztály. 22-en voltunk, most 15-en vagyunk, de még mindig nem értjük meg a másikat. Az utóbbi időben eléggé elkezdtem távolódni az osztálytól minden értelemben. A "barátaim" is ezt észrevették, de mintha örülnènek ennek. December 14-én elkezdtem írni egy búcsúlevelet. Azon a napon fogadtam meg, hogy el fogok távolódni az osztálytól, hogy ne fájjon a "búcsú". Az egyik "barátnőmnek" most halt meg az apukája. Oké, sajnálom meg minden, de miért kell erről beszélni egész nap? Mindenki oly sokat mondogatta, hogy mennyit fog majd sírni a ballagáson, meghogy hogy fogunk neki hiányozni... aha, és ezt ki a dildó hiszi el? Hetedik osztàlyos vagyok, és már ennyi cseszett probléma van.



❌helyesírási hibáért bocsi❌


❌13 yrs, 7.oszt.❌



2018. jan. 2. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:
és akkor most mi a kérdés?
2018. jan. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!