Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim, Segítsééég...

Nincsenek barátaim, Segítsééég! Ötletek, hogy miért?

Figyelt kérdés

Már kezdtem megbékülni azzal h ugye ne lógjunk mindig a barátaink nyakán.Ez eddig mind szép és jó.De ezután jön a bökkenő.Ha valaki (bárki) megjelenik,az egyetlen "haverom" is otthagy.Egyszerűen ki hagynak mindenből. De ha valakit piszkálni kell, akkor automatikusan jó vagyok mindenkinek. Így lehetetlen kibírni bármit is.Ja meg persze ha valami kell akkor is mindig jó vagyok. De ezenkívül soha máskor.Például amikor xy megjelenik, akkor ő már vele van,hozzám se szólnak meg semmi (de persze ha nincs ott akkor elmondja mindennek)


Nincs ötletetek, hogy miért? (hülyeségeket légyszíves ne írjatok)



13/L


2010. jún. 4. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert az emberek többsége képmutató, kétszínű, sz@rkeverő.

De nem lehet, hogy csak eltúlzod?

2010. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia :)


Van pár tippem, ami miatt fennállhat a problémád, ha ezeket próbálod betartani, 70-80%-os figyelmet kapsz és szeretni fognak. :D Legalábbis én így csinálom, és mindig a központban vagyok.


1. MINDIG mosolyogj, ha rosszat mondanak, ha nem!

2. Ha valami cikiségről van szó, kuncoghatsz akkor is, ha rólad szól. Jobb kiröhögni magadat, mint megsértődni.

3. Soha, senkiről se mondj rosszat! Visszajuthat az illető fülébe.

4. Ha úgy érzed, nincs közöd a témához, ne szólj, csak tégy úgy, mintha figyelnél.

5. Ne legyél idegesítő! Ne mondd folyamatosan ugyan azokat a szavakat, ismételgess egy konkrét dolgot.

6. Ha nincs téma, hozz fel egyet. Meglátod, biztosan lesz valakinek hozzáfűznivalója! :D


7. Talán a legfontosabb: Aki dob téged egy másik személyért, azt szard le nagy ívben. =D


13/L

2010. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló:


Valószínűleg igazad van....Hát sajnos most nem túlzok....Bár csak túloznék.


2. Válaszoló: Köszi,majd megpróbálkozom ezekkel :)

2010. jún. 4. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, velem is pont ugyan ez van.
2010. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!