Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elakarok menni esti sulira az...

Elakarok menni esti sulira az érettségit lerakni és utána szakmát és melette dolgoznék. Hol tudnék elhelyezkedni? (addig amíg nincs kész az érettségi és szakma)

Figyelt kérdés

Elakarunk költözni nyáron a szüleimmel, vagy telen ha betöltöm a 18-at a baratommal az ország másik végére😃 (tesomek is oda költöztek)

Már van lerakva pénz a barátomnak, azt mondta abból mehetnénk is és nekem is lesz lerakva egy kevésbé kb. 200-250ezer.

De arra lennék kíváncsi, hogy esti suli mellett mit dolgozhatnek?

Mindegy ha árukat pakolnak, takarítanak, csak a lényeg hogy kapjak penzt☺️

Igazából, most is suliba járok csak nem tetszik a szakmám, utálom. És elég sok idő meg hogy kijarnam.



2018. jan. 7. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sajnos olyan szinten vagy, hogy el sem tudod mondani rendesen mit szeretnél. Ezért (is) kellene tanulnod és leérettségizned, hogy szoruljon beléd némi alapvető tudás, hogy ne takarítóként tengődj életed végéig.

250 ezer a nettó fizetésem, neked ennyi a spórolt pénzed? Az semmi. A spórolt pénz több százezer forintot tesz ki, nem ennyit. Ebből mit szeretnél csinálni? De mindegy is, úgy látom gőzöd sincs semmiről, jó takarítást.

2018. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erettsegi+szakma+munka sokkal tobb energiat es idot fog igenyelni, mint a mostani, 8 altalanosra epulo szakmad, arra keszulj fel.
2018. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem takarító akarok lenni életem végéig, de ha csak az lenne elsőnek akkor az is jó. Utána úgy is a szakmámban akarok elhelyezkedni.

És igen, nekem csak annyim van hiszen nem dolgozok, de a páromnak már több mint 1 milliója van.

Az iskola esti lenne és ha nem mennek be az se gond, de én bejárnék hiszem egy héten kétszer kell bemenni, délután/este és kb. 3 óra hosszáig.

Értem én, de az a gond ha kijarom az még 3,5év és nem is szeretem.

2018. jan. 7. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!