Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tenyleg megveheto a jogositvany?

Tenyleg megveheto a jogositvany?

Figyelt kérdés

Hallottam mar hogy pesten a fekete piacon is lehet venni. Igaz ez?

Normalis valaszt kerek nem oltogatokat!!!!


2018. jan. 7. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Ha árulnak is akkor azzal azonnal lebuknál. De olyan van, hogy lefizeted a vizsgabiztost amikor vizsgázni mész.
2018. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat ugy hallottam nem lehet vele lebukni mert ugyan ugy benne vagy a gepbe hisz van egy ugymondd "tegla" aki be ir a gepbe ugyan ugy. Az a baj a kresznel nem lehet lefizetni :D vagy de?
2018. jan. 7. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Akkor nem jól hallottad. Lehet régen volt rá lehetőség, de amióta a kresz vizsga online, számítógépen zajlik nincs lehetőség arra, hogy csaljanak. Ahhoz mindenképpen személyesen kell ott lenni.

A jogsinak is a rendszerben benne kell lennie. Hamis jogsi nincs a rendszerben. Elég egy igazoltatás vagy bármilyen kisebb/ nagyobb bünti már buktad is. Nem csak a hamis jogsit veszik el, de börtön is jár érte, ha balesetet okoztál. Nem értem, miért nem teszed le inkább? Nem egy nagy dolog.

2018. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kresz nem fizethető le mert személyesen kell részt venned, és számítógépen kell a vizsgát elvégezned. Kresz vizsgánál a vizsgabiztos egyesével kéri el a személyit, és alaposan megnézi, hogy az vagy aki a személyin is van.

A vezetési vizsgát azt le lehet fizetni. Vagyis fizetsz az oktatónak, és a vizsgabiztosnak akikkel ugyanúgy végigmész a vezetési vizsgán, csak éppen nem veszik észre a hibáidat.

2018. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Takarodjal el jogsit csinalni inkabb te idiota gyoker, ha nem vagy kepes megtanulni a kreszt akkor ne is vezess autot, inkabb csak aramot. Ne jatssz masok eletevel. Es most jon a “jaaj de en nem akartam hanem egy ismerosom”
2018. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!