Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szisztok volt egy barátom...

Szisztok volt egy barátom nagyon szeretem . Sajnos szakítottunk és ő most már több mint fél éve mással van de a képeim folyton be lájkolja mért csinálja minden nap megnézi az adatlapom mért?

Figyelt kérdés
Elég csúnyány váltunk el de még szeretem ...írtam neki hogy ne csinálja de nem látta mivel nem ismerősöm ... így a tesója által üzentem neki de sajnos a barátnője megtudta .. és el akarta hagyni de ő mentegetőzött engem mocskolt be ..hozza teszem ha a lány kidobja nem tud hova menni és így kaptam tőle egy durva üzenetett ...hogy nem akar tőlem semmit meg ilyenek .. de akkor mért foglalkozik velem ??? (Helyes írásért bocsi, ne szólogassatok be kérlek köszi)

#szerelem #tiniszerelem #negatívokhagyatok
2018. jan. 9. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Te foglalkozol vele.
2018. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából én békén hagytam csak ő izélt
2018. jan. 9. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!